O mně

Jsem žena. Jmenuji se Eva. Je mi 32 let. Jsem Češkou.

V životě jsou pro mě nejdůležitější lidé: rodiče, sestra, přítel (pokud zrovna nějakého mám), bratranec se sestřenicí a tetou a kamarádky. Dále pak práce, sebepoznávání a záliby, mezi něž patří setkávání s přáteli, cestování, kultura, jazyky, pěší turistika, příroda, kavárenský život, četba a odpočinek – ať již formou masáže, sauny či zapelíškování doma.

Za svůj život jsem bydlela ve Vimperku, Plzni, Paříži, Praze a Varšavě.

Hodnotami, kterých si cením nejvíce, jsou: vztahy, čestnost, morálnost, samostatnost, opravdovost, vůle, vytrvalost a spravedlnost. Sama o sobě jsem pečlivá, pracovitá, svědomitá, zodpovědná, snažím se rozvíjet, jít nahoru, zlepšovat se.

Nyní pracuji jako analystka a předtím jsem byla manažerkou a realitní agentkou.

Zajímá mě žena a 1000 a 1 její tvář, ať již vizuální, umělecká, tvořivá, estetická či jakákoliv jiná. Nevím, zda mě rodiče výběrem křestního jména Eva, které pro mě ztělesňuje ženství, předurčili k tomu, aby mě žena a její nespočetné podoby fascinovaly, ale každopádně to tak je.

Věřím na víly a velkou inspirací mi je moje kartářka Anna.

Jsem slušňačka, šprtka a nosím brýle…

Ve svém představení jsem se snažila uplatnit co největší stylistickou zkratku tak, abych předestřela co nejvíce faktů a zároveň nenudila omáčkou okolo. Snad se mi to povedlo.

Secured By miniOrange